Založ si blog

Ktoré bicykle sa oplatia kúpiť v roku 2022?

Dnes si predstavíme pár modelov bicyklov, ktoré sa oplatia nakúpiť. A aby sme neostali len pri lacnejších variantách, pripravili sme pre Vás bicykle pre začiatočníkov (lacnejšie), pokročilých (stredná trieda) ale aj kúsky pre profíkov (šmakocinky) za 6000€. Prípadne hodíme očko aj po cestných bicykloch či e-bajkoch.

Je nám jasné, že nie každý si môže dovoliť bicykel za cenu jazdenej octávie, no pozrieť si ponuku je vždy lákavé.

Horský bicykel pre nováčikov/ lacnejšie

Ak zvažujete kúpu nového bicykla a Váš rozpočet je obmedzený, v porovnaní cena/kvalita sa nám najviac osvedčili bicykle značky Rockrider. Základné modely rockrider s odpruženou vidlou kúpite od cca 300€, za 500 už máte hydraulické kotúčové brzdy a vzduchovú vidlu.

Ale na druhej strane za 700€ už môžete mať napríklad Cube Aim Ex alebo Trek. Záleží len na Vás či zvolíte menej známu značku rámu ale kvalitnejšie komponenty, alebo si priplatíte za značku na úkor komponentov.

rockrider st 520 sivý decathlon
decathlon bicykle
trek marlin 4
cube bike akcia

Bike pre skúsenejších/ stredná trieda

Strednou triedou rozumejme bicykle, na ktorých strávite týždenne pár hodín, prípadne Vás rozpočet nepustí vyššie. V strednej triede nájdeme už zvučnejšie mená ako trek, specialized, či mondraker. Ale aj cenovka sa nám vyšplhá do 1.500€. V danej cene nájdeme už slušný bajk postavený na hliníkovom ráme, s ktorým by sme sa asi ani nehanbili absolvovať nejaké xc preteky.

trek x-caliber hlinik
specialized rockhopper hlinikovy
mondraker

Šmakocinky

Kategória šmakocinky nám bude obsahovať kúsky po ktorých bude slintať každý zanietený bajker. Z hliníku presedláme na karbón, z hardtailu na full, Na cene šetriť nebudeme, a pozrieme si tie parádne rakety.

mondraker f podium akcia
epic specialized akcia
cube stereo 150 2022
stumpjumpre vypredaj

Alebo máte radšej niečo iné? 👇

Andreashop – aktuálne akcie

06.07.2022

Na eshope andreashop.sk aktuálne prebieha séria akcií. Ak zvažujete kúpu nejakého elektrospotrebiča, určite prídu vhod.

Máte doma nepotrebné knihy? dajte im druhú šancu – vykupujeme knihy online

05.07.2022

Ak máte doma knihy, ktoré Vám iba zavadzajú a sadá na ne prach, dajte im druhú šancu. Online výkup kníh pre antikvariát je ideálnym riešením pre všetky strany. Vykupujeme-online.sk je jedinečný projekt, ktorý dáva knihám druhú šancu. Výkup kníh je naozaj jednoduchý a môžete si do rozpočtu prilepšiť pár Eurami, prípadne výťažok darovať charite. Ako funguje výkup [...]

Darčekový poukaz na dovolenku – dokonalý darček

04.07.2022

Neviete ako obdariť svojho partnera, rodičov alebo hocikoho na kom Vám záleží a chcete mu dopriať dovolenku? Ak si neviete poradiť s výberom dovolenkovej destinácie, je darčekový poukaz na dovolenku od CK Invia tou správnou voľbou. Vyberiete si iba hodnotu darčekovej poukážky a vzhľad, prípadne pridáte venovanie. A potom už stačí čakať na radostný výraz obdarovaného [...]

dve percentá dane, Pravda, 2%

PRO ARCHAEOLOGIA CLASSICA

02.02.2023 00:26

Sme nepolitické, dobrovoľné a záujmové združenie profesionálov a laických záujemcov propagujúcich antickú kultúru, jej dedičstvo a tradíciu na území SR.

dve percentá dane, Pravda, 2%

Príbeh včely

02.02.2023 00:22

Poslaním OZ je osveta včelárenia, prepojenie prostredia, v ktorom žijeme s našimi dennými aktivitami a životom hospodársky významných zvierat - našich včiel.

Veslársky klub Šintava

Veslársky klub Šintava

02.02.2023 00:18

Veslársky klub Šintava je jedným z 5 klubov na Slovensku, venuje sa najmä práci s mládežou a za svoju 38 ročnú existenciu vychoval niekoľko reprezentantov.

dve percentá dane, Pravda, 2%

Detské srdce

02.02.2023 00:14

Zlúčené zariadenie sociálnych služieb: Slniečko - domov sociálnych služieb a rehabilitačné stredisko v Prešove.

recenzie

Blog venovaný recenziám produktov a eshopov. Prinášame užitočné informácie pre spotrebiteľov z oblasti nákupov, financií, zliav či akciových ponúk.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 50
Celková čítanosť: 69879x
Priemerná čítanosť článkov: 1398x

Autor blogu

Kategórie