Založ si blog

Dovolenka na Slovensku? MegaUbytovanie prináša tisíce kvalitných ubytovacích zariadení

Aj Vy sa tento rok chystáte na zaslúženú dovolenku, ale Vašu cieľovú destináciu ste si ešte nevybrali? Ostaňte dovolenkovať doma na Slovensku a užite si krásy, ktoré naša krajina ponúka. Vhodné ubytovanie si môžete vyhľadať rýchlo a jednoducho na portáli MegaUbytovanie, na ktorom sa prezentuje už viac ako 5 200 ubytovacích zariadení.Či už teda túžite po dovolenke v chate, apartmáne, penzióne alebo hoteli, portál MegaUbytovanie bude pre Vás tou správnou a potrebnou medzizastávkou. Okrem typu ubytovania si na portáli môžete vyfiltrovať aj Vaše dodatočné požiadavky na samotný pobyt, akými môžu napríklad byť prítomnosť sauny či vírivky, športového vybavenia, prípadne aj možnosť cestovania s Vaším štvornohým miláčikom. Ak cestujete s deťmi, určite oceníte možnosť výberu z ubytovacích zariadení, ktoré disponujú detským ihriskom, šmýkačkou či preliezkami. V horúcich letných mesiacoch by navyše nikto z nás určite nepohrdol vonkajším bazénom, v ktorom sa dokážete príjemne schladiť.

Ďalšou výhodou portálu je priama komunikácia s ubytovateľom, s ktorým sa môžete spojiť emailovo alebo telefonicky. Dohodnúť sa s ním budete môcť na konkrétnych detailoch pobytu a zároveň aj na najvýhodnejšej možnej cene. Žiadne skryté poplatky sa totiž portálu neplatia. Ten v tomto prípade vystupuje len ako sprostredkovateľ, ktorý sa snaží pomôcť Vám a aj partnerskému ubytovaciemu zariadeniu. Medzi najobľúbenejšie sekcie portálu patrí najmä v súčasnosti kategória chaty na prenájom. Je to pochopiteľné, nakoľko obzvlášť v posledných dvoch rokoch vzrástol trend ubytovania na samote a v odľahlejších lokalitách akými často bývajú práve chatové oblasti.

Ak by ste sa predsa len chceli vybrať na Vašu dovolenku za hranice Slovenska, odporúčame Vám osvedčenú dovolenku na Južnej Morave. Hlavnými výhodami sú dobrá dostupnosť, žiadna jazyková bariéra a priateľskosť ľudí, ktorí Vás privítajú s otvorenou náručou. Ubytovanie na Južnej Morave si zabezpečíte takisto prostredníctvom nami spomínaného ubytovacieho portálu. Tentokrát ale skrz jeho českú verziu – MegaUbytko, ktorý ponúka výber ubytovania po celej Českej republike. Vyberte sa na výlet s ubytovacími portálmi MegaUbytovanie a MegaUbytko aj Vy. Určite to neoľutujete.
Cestné bicykle SAVA road carbon – porovnanie

03.07.2022

Na alze aktuálne nájdeme 3 modely cestných karbónových bicyklov pod označením Sava road carbon 3.2 , Sava road carbon 4.2. a Sava road carbon 5.2 v cenovom rozhraní 1324-1800€. Porovnali sme ich pre vás a pre nás vyhrala červená sava road carbon 4.2 Čo sa teda týka modelov Sava carbon – tieto všetky sú postavené na jednom ráme s farebným odlíšením. Líšia sa iba [...]

Dovolenka na lodi? Plavba po stredozemnom mori od 259€

02.07.2022

Plavba loďou je štýlová dovolenka. Máte radi chutné jedlo, pestrý výber a štýlové a úžasné večery s 360 stupňovým výhľadom na more? Ste unavení zo stereotypu? Chceli by ste zažiť každý deň iné dobrodružstvo, navštíviť iné mesto, miesto či ostrov? Máte radi zábavu, divadlo, kúzelníka alebo diskotéku? Radi športujete, plávate v bazéne alebo vo vírivke? A to [...]

TOP bicykle do 800€ – trek, cube, specialized…

01.07.2022

Dnes sme si pre Vás pripravili výber top bicyklov svetových značiek. Pri obmedzenom rozpočte do 800€ sme sa zamerali hlavne na pomer cena/kvalita. Pretože kvalitný bicykel dokážete kúpiť v príjemnej cenovej hladine. Top 10 bicyklov v cene 500 – 800€

Krajský súd / Bratislava / súd /

O synovi generála stíhanom pre fekálne útoky má znovu rozhodnúť krajský súd

04.07.2022 11:19

Krajský súd tiež podľa verdiktu najvyššieho súdu nemá pri rozhodovaní vo veci prihliadať na dva dôkazy.

Dánsko streľba Orestad police kodaň

Streľba v Kodani nesúvisela s terorizmom. Páchateľ mal duševné problémy

04.07.2022 10:39

Streľba v rušnom nákupnom stredisku Field's si v nedeľu popoludní vyžiadala troch mŕtvych a štyroch zranených.

testovanie, testy, koronavírus

Za nedeľu pribudlo 59 prípadov nákazy koronavírusom

04.07.2022 10:28

V nemocniciach je s ochorením COVID-19 hospitalizovaných 250 pacientov.

Ukrajina, Rusko, vojna na ukrajine, Lysyčansk

V priemyselnom Lysyčansku v minulosti drvivo víťazil proruský Janukovyč

04.07.2022 09:43

Lysyčansk je jedným z hlavných priemyselných centier Donbasu, rozsiahleho ťažobného a priemyselného regiónu na východe Ukrajiny.

recenzie

Blog venovaný recenziám produktov a eshopov. Prinášame užitočné informácie pre spotrebiteľov z oblasti nákupov, financií, zliav či akciových ponúk.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 47
Celková čítanosť: 45278x
Priemerná čítanosť článkov: 963x

Autor blogu

Kategórie