Založ si blog

Dovolenka na lodi? Plavba po stredozemnom mori od 259€

Plavba loďou je štýlová dovolenka. Máte radi chutné jedlo, pestrý výber a štýlové a úžasné večery s 360 stupňovým výhľadom na more? Ste unavení zo stereotypu? Chceli by ste zažiť každý deň iné dobrodružstvo, navštíviť iné mesto, miesto či ostrov? Máte radi zábavu, divadlo, kúzelníka alebo diskotéku? Radi športujete, plávate v bazéne alebo vo vírivke? A to všetko na zdravom, čerstvom oceánskom vzduchu? Toto všetko Vám ponúkame za neuveriteľnú cenu. Vyberte si z úžasnej ponuky ck invia.

plavba lodovu po stredozemnom mori cena
plavba lodou po mori zajazd
plavba lodou dovolenka cena


Vyberte si či chcete dovolenkovať v stredomorí v karibiku, či v chladných severských fjordoch.

Výletné lode vám poskytujú široké možnosti na preskúmanie miest, kde výletná loď počas plavby zastavuje. Počas plavby si môžete vybrať z množstva zaujímavých exkurzií, poznávacích zájazdov alebo návštevy významných pamiatok.

Ponúkame širokú škálu možností – poznávacie zájazdy – loďou v rôznych morských oblastiach, itinerári, špecifické veľkosti plavidiel a luxus, rôzne lodné spoločnosti. Napríklad prehliadka Stredomoria v rámci plavby môže navštíviť Rím, Istanbul, Barcelonu, Benátky, Neapol, Tunisko…

Objavovanie Karibiku. Najtajomnejšie a najromantickejšie ostrovy ako Svätá Lucia, Martinik, Holandské Antily, Grenadíny, Margarita, Dominika, Aruba sú na trase. Modré more, biele piesočnaté pláže, palmové háje a bohatý podmorský svet – to všetko vám ponúka cestu po mori.

Poznávacie zájazdy ponúkajú aj ďalšie výletné lode – Baltské more, Tichý oceán, Indický oceán, Perzský záliv, Mexická riviéra a ďalšie moria po celom svete. Ďalšou zaujímavou možnosťou je plavba loďou.

Andreashop – aktuálne akcie

06.07.2022

Na eshope andreashop.sk aktuálne prebieha séria akcií. Ak zvažujete kúpu nejakého elektrospotrebiča, určite prídu vhod.

Máte doma nepotrebné knihy? dajte im druhú šancu – vykupujeme knihy online

05.07.2022

Ak máte doma knihy, ktoré Vám iba zavadzajú a sadá na ne prach, dajte im druhú šancu. Online výkup kníh pre antikvariát je ideálnym riešením pre všetky strany. Vykupujeme-online.sk je jedinečný projekt, ktorý dáva knihám druhú šancu. Výkup kníh je naozaj jednoduchý a môžete si do rozpočtu prilepšiť pár Eurami, prípadne výťažok darovať charite. Ako funguje výkup [...]

Darčekový poukaz na dovolenku – dokonalý darček

04.07.2022

Neviete ako obdariť svojho partnera, rodičov alebo hocikoho na kom Vám záleží a chcete mu dopriať dovolenku? Ak si neviete poradiť s výberom dovolenkovej destinácie, je darčekový poukaz na dovolenku od CK Invia tou správnou voľbou. Vyberiete si iba hodnotu darčekovej poukážky a vzhľad, prípadne pridáte venovanie. A potom už stačí čakať na radostný výraz obdarovaného [...]

medveď hnedý

Medveď v Šútove zaútočil na cyklistu, previezli ho do nemocnice

24.07.2024 22:15

Od začiatku roka do 1. júla eviduje Štátna ochrana prírody 793 hlásení o výskyte a strete medveďa s človekom.

Russia Ukraine Moscow Mood

Moskva láka svojich mužov na front. Za akú odmenu ich chce vidieť bojovať proti Ukrajincom?

24.07.2024 19:00

Rusko má zjavne problém s náborom mužov, ktorí sú ochotní zapojiť sa do invázie. Moskovský starosta oznámil, že mesto im ponúka vysokú prémiu.

Taraba, dúhová vlajka, lgbti

Dúhová vlajka so štátnym znakom? Taraba podal trestné oznámenie za hanobenie zástavy. Odborník: Taký trestný čin neexistuje

24.07.2024 19:00

Prípravu zákona v tejto súvislosti už avizoval aj predseda SNS Andrej Danko.

rokovanie vlády, Robert Fico,

Fico: Odporúčania EK nezohľadňujú mnohé opatrenia prijaté koalíciou. Susko: Správa je nevyvážená až zavádzajúca

24.07.2024 18:13, aktualizované: 20:51

Vo svojom stanovisku Fico zdôraznil, že príslušné rezorty budú s EK viesť ďalší dialóg.

recenzie

Blog venovaný recenziám produktov a eshopov. Prinášame užitočné informácie pre spotrebiteľov z oblasti nákupov, financií, zliav či akciových ponúk.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 50
Celková čítanosť: 104501x
Priemerná čítanosť článkov: 2090x

Autor blogu

Kategórie